להורדה | Acronis True Image 2021 Build 25.7.1.39184 + Bootable ISO - תוכנת גיבוי למחשב מהטובות בעולם!

• מנהל האתר

MadrichimTip

הועתק מכאן.

72e1e97a-2ad2-40d6-b59a-fc78b55b7c73-image.png

Acronis True Image היא חבילת תוכנה משולבת השומרת על אבטחת כל המידע במחשב. True Image מספקת את האפשרות ליצור גיבויים של מערכת ההפעלה, היישומים, הגדרות המשתמש וכל הנתונים הקיימים, כמו גם להרוס באופן מאובטח את כל המידע הסודי שהפך מיותר. בעזרת תוכנה זו תוכלו לגבות קבצים ותיקיות שנבחרו, הגדרות ודואר אלקטרוני מלקוחות מיקרוסופט, ואפילו דיסקים שלמים ומחיצות נבחרות. אחסון מקוון מאפשר לך לאחסן את הקבצים החשובים ביותר שלך באחסון מרוחק. הנתונים שלך יהיו מוגנים גם אם המחשב שלך אבד, נגנב או נהרס. גיבוי Acronis Nonstop מעת לעת (כל חמש דקות) שומר את השינויים שהתרחשו במערכת ובקבצים.

לבקשת רבים, הוספתי גם את גירסת 2019 + דיסק בוט

אני רק אגלה לכם באופן אישי, כל התקנות ווינדוס שאני עושה ללקוחות זה דרך התוכנה הזאת, אני פשוט לוקח מחשב ומתקין עליו את כל התוכנות הנחוצות, ואחרי שסיימתי להתקין ולהגדיר את המחשב, אני עושה גיבוי לקובץ (TIB) ואחרי זה שופך את הגיבוי (דרך ה- BOOTCD) לאיזה מחשב שאני רוצה, ויש לי מחשב מוכן עם הכל!!!! נשאר רק לעשות אקטיבציה לכמה תוכנות וזהו, במחשב האחרון שקניתי לא מזמן, הפעולה הזאת לקחה לי 6 דקות (כמובן תלוי לכל אחד איזה מפרט יש לו אבל בגדול זה תהליך די מהיר)

למי שמעוניין , הנה מדריך בנושא הזה להכנת אימג' עם כל התוכנות:
    https://mitmachim.top/post/346095

להורדה

גודל הקובץ - 447.1 MB

מקור - KpoJIuK

Bootable ISO

גודל הקובץ - 705.1 MB

מקור - KpoJIuK

Acronis True Image 2019 Build 17750

להורדה (התקנה שקטה)

גודל הקובץ - 447.8 MB

סיסמא - מתמחים